Skiepai yra mokslas ar religija?

Google vertimas iš šio straipsnio JUST BELIEVE: Vaccine Science Pivots To Faith - The Highwire

TIK TIKĖTI: Vakcinų mokslas nukreipia tikėjimą

Autorius Jefferey Jaxenas

Jis prasidėjo nuo greito skubių leidimų naudoti eksperimentines Covid vakcinas iš Pfizer ir Moderna (o kai kuriose šalyse dabar - AstraZeneca).

Tai susiję. Beveik nulis atsargumo buvo pastebėtas, kai „Big Pharma“ visame pasaulyje išleido produktą su tiek daug nežinomų dalykų. Bet viskas gerai! Tiesiog tikėk!

Pagrindiniai Covid vakcinos tyrimų tikslai buvo teigiami SARS-CoV-2 PGR testai ir lengvi simptomai. Buvo tik viena problema: PGR tyrimo protokolas, skirtas nustatyti SARS-CoV-2, turėjo ir tebeturi žinomų klaidų, taip pat būdingų klaidų, dėl kurių jis tampa nenaudingas. Vis dėlto tai nesutrukdė Pfizeriui ir Modernai stipriai atsiremti į juos, kad patvirtintų eksperimentinių „Covid“ kadrų efektyvumą.

Kiti mokslo bendruomenės nariai, kurie matė problemas ir klaidas, paskelbė pavojų teisiniu iniciatyva sustabdyti klinikinius tyrimus, kol bus galima pakeisti protokolą. Vėlgi, „Science ™“ nepaisė perspėjimų, duomenų ir faktų, kad neapgalvotai paleistų savo eksperimentinį šūvį į pasaulį … Tiesiog patikėk!

Dabar linijos dar labiau neryškios, o vandenys dar drumzlesni. Neapsikentę sveikatos apsaugos pareigūnai kuria savo realybę, kai korporatyvinė žiniasklaida linksmai padidina medicininį visuomenės apšvietimą, kad palaikytų jų kliedesius. Mes įžengiame į kultišką teritoriją … Tik patikėk!

Nėščios moterys ir vaikai biologiškai laikomi jautresniais ir pažeidžiamesniais. Tolimų nepageidaujamų reiškinių poveikis gali labiau paveikti šias grupes. Todėl tyrimų ir eksperimentinių duomenų akumuliatoriai dažniausiai pateikia rekomendacijas, kaip rizikuoti naujais produktais.

Šiuo metu tiek „Moderna“, tiek „Pfizer“ eksperimentiniuose Covid vakcinos tyrimuose trūksta duomenų, kad būtų galima nurodyti nėščioms moterims. Tiesą sakant, jie konkrečiai teigia :

8.4 Nežinoma rizika / duomenų spragos
Sauga tam tikruose pogrupiuose

Šiuo metu nepakanka duomenų, kad būtų galima padaryti išvadas apie vakcinos saugumą pogrupiuose, pvz., Vaikams … nėščioms ir žindančioms bei imuninę sistemą pažeidusiems asmenims.

Tai nesutrukdė JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrams (CDC) pateikti potencialiai katastrofišką ir nemokslišką apeliaciją tikėjimui ir tikėjimui. Agentūra netrukus po to, kai buvo patvirtinti EUA vakcinos tikslai, buvo skirta nėščioms moterims.

…Tiesiog tikėk! Kaip ir „ekspertai“.

Mes jau matėme šį sukčiavimą iš JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA), kai jie patvirtino ir paskui nėščioms moterims pasiūlė tiek gripo, tiek TdaP vakcinas be tinkamų tyrimų.

Nepateikus klinikinių tyrimų ir saugumo tyrimų, kurie tariamai buvo naudojami licencijuojant abiejų šūvių rinkinius, skirtus nėščioms moterims, kai jiems buvo pateiktas FOIA prašymas, FDA buvo perduota teismui 2019 m.

Tuo metu Scottas Gottliebas FDA pripažino : „ TdaP ir inaktyvuotų gripo vakcinų klinikiniai tyrimai nėščiųjų specialiai neįtraukė. „FDA teisinis atsakymas pripažino, kad jie „ neturi įrašų, atsakančių į jūsų [ieškovo] prašymą.

Trumpai tariant, agentūra, licencijavusi nėščių moterų gripo ir TdaP šūvius, tai padarė be reikalingų mokslinių tyrimų, kad būtų užtikrintas saugumas.

Be to, kad FDA licencijavo gripo ir TdaP vakcinas ne pagal įstatymus ir jų pačių politiką, agentūra taip pat aktyviai reklamavo ir pardavinėjo gripo šūvius nėščioms moterims - panašiai kaip CDC šiuo metu daro su eksperimentiniais Covid šūviais.

Skambėjimas 2021 m. Buvo netikėtas, nuspėjamas pasakojimas apie pusę sveikatos priežiūros darbuotojų, sakančių, kad išvengs vakcinos, kartu su antraštėmis, kuriose teigiama, kad tūkstančiai pranešta apie vakcinos reakcijas.

Atrodė, kad „klibi“ sveikatos priežiūros sistema pavargsta. Tarp chaoso vyriausi Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos medicinos pareigūnai pranešė, kad vėluojama skirti antrąją šūvių dozę recipientams.

Buvo tik viena problema. Visi Covid vakcinos tyrimai buvo išbandyti naudojant dvi, o ne po vieną dozę, kad būtų pasiekti jų galutiniai rezultatai, kuriais remtasi EUA. Kitaip tariant, bandymai nebuvo skirti vienos dozės saugumui ir veiksmingumui patikrinti. Tiesiog tikėk!

Užrakto vakcinos operacija sukrėtė. Pfizer sulaužė rangą ir viešai paneigė JK sveikatos pareigūnus, retai atsiribodamas nuo anksčiau jaukių santykių:

„„ Pfizer “ir„ BioNTech “3 fazės Covid-19 vakcinos tyrimas buvo sukurtas siekiant įvertinti vakcinos saugumą ir veiksmingumą laikantis 2 dozių schemos, atskiriamos 21 diena“, - sakoma Pfizer ketvirtadienio pranešime. „ Nėra duomenų, patvirtinančių, kad apsauga po pirmosios dozės išlieka po 21 dienos.

Net žurnalo „ Time of the Year of the Year“ ir „ In Style“ mados ikona bei viršelio žvaigždė daktaras Anthony Fauci papriekaištavo JK vyriausiesiems medicinos pareigūnams, sakydamas CNN, kad JAV nepitaikys tokios nemoksliškos pozicijos atidėdama antrąją dozę.

Fauci greitai pakeitė melodiją , kad vėl grįžtų prie scenarijaus ir pranešė NBC naujienoms, kad dabar dozių paskirstymas yra „svarstomas“.

„Washington Post“ pradėjo daužyti būgnus už vėlavimą rašyti:

Ar yra kokių nors galimų vėlavimų trūkumų? „ Taip. Strategija nebuvo ištirta, todėl nežinome, ar ir kada imunitetas nuo pirmo šūvio ima silpti. Tačiau, pavyzdžiui, „Moderna“ duomenys yra ramūs. Praėjus keturioms savaitėms po pirmojo šūvio, tai rodo tvirtą imuninį atsaką, ir dauguma ekspertų mano, kad labai mažai tikėtina, kad po vieno šūvio imunitetas kažkaip sumažės iki aštuonios ar net 12-osios savaitės “.

Tiesiog tikėk! Vis dėlto ne visi ekspertai taip daro.

„The Times of Israel“ rašo : „Tai beviltiškumas. Tai taip pat prieštarauja moksliniams protokolams “, - sakė Izraelio epidemiologas Ronas Baliceris šeštadienį interviu„ Channel 12 “. Jis pabrėžė nežinomą riziką, taip pat klausimus, kaip veiksminga viena dozė apsaugoti pagyvenusius ir didelės rizikos žmones. nuo viruso.

Dėl to „Science ™“ miniai tai buvo visa gėda. Anksčiau buvo bent jau viešųjų ryšių pastangos, vieningas frontas, apsimetęs išsamų mokslą, siekdamas paremti sveikatos politiką ir rekomendacijas, kai tokių duomenų nepakako arba jų tiesiog nebuvo. „Covid“ atsakymo metu dažnai buvo prašoma visuomenės tikėti ir laikytis nemokslinės politikos, kuria siekiama gerai žinomų žalingų tikslų.

Visuotinis užrakinimas, vaikų mokyklų uždarymas, didelis pasitikėjimas labai klaidingais PGR testais ir slaugos namų pakavimas su Covid teigiamai sergančiais pacientais išplėtė mirtį ir neviltį, o visuomenės sveikata ir gerovė sutriko iki beveik neatpažįstamos būsenos. .

Kaltinami, be kita ko, ekspertai ir politikos formuotojai. Bet dabar kažkas pasikeitė. Nusidėvėjęs fasadas, skelbiantis, kad seka mokslą tik tam, kad elgtųsi priešingai jam, užleido kelią į religiją panašiam įkarščiui. Keista, nepatogi, į kultą panaši smegenų plovimo ir bauginimo schema bandoma užburti, patyčias ar kitaip privilioti visuomenę.

Visuomenę nuo patikimo mokslo atitolina „pareigūnai“ ir „ekspertai“, kurie prašo mūsų pasitikėjimo, pagrįsto magišku mąstymu. Kodėl mes leidome tokį medicininį ir sveikatos šarlatanizmą, dažnai palaikantį įmonių apačią ir vertikalią valdžios integraciją, valdyti tiems, kurie neužkariavo „Žmonių“ pasitikėjimo?

Ką darysite 2021 m., Kad išvengtumėte tolesnio tolimo nuo tiesos, tikrovės ir sveiko proto?