Peticija dėl cenzūruotojų terorizmo stabdymo

LR Seimui, LR prezidentui, LR vyriausybei, VVKT, Žurnalistų etikos komisijai, Konkurencijos tarybai.
Vadinamieji “faktų tikrintojai” Facebook socialiniame tinkle nuolat riboja žodžio laisvę bei šmeižia sąžiningus žmones. Daugiau tai tęstis nebegali.
Reikalaujame:

 1. Reglamentuoti cenzūruotojų veiklą.
 2. Ištirti ar ribojant piliečių prie medicininės informacijos, bei pačių vaistų nesukeliamas pavojus jų sveikatai bei gyvybei. Jei taip užtikrinti, kad tai nesitęstų.
 3. Ištirti ar Facebook veikla Lietuvoje neprieštarauja antimonopoliniams įstatymams. Jei taip skirti tinkamo dydžio baudą ir užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių taisyti padėtį.
 4. Ištirti ar organizuotos Facebook, Delfi, 15min veiklos pasekoje nebuvo pažeistos LR piliečių teisės. Jei taip skirti tinkamo dydžio baudas, bei užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių taisyti padėtį.
 5. Uždrausti vartotojų, gupių bei tinklapių diskriminaciją naudojant sklaidos ribojimą (shadowbanning) bei reglamentuoti jų blokavimą ir galimybes nuimti bloką.
 6. Ištirti ar dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos ar neveikimo Lietuvoje nebuvo atsisakyta gelbėti žmones bei galimai nužudyta virš 3 tūkstančių žmonių.

Pavadinime “Lietuvos Respublika” esantis žodis respublika reiškia

A republic is defined as “a state in which the supreme power rests in the body of citizens entitled to vote and is exercised by representatives chosen directly or indirectly by them.”

Kas išvertus į Lietuvių kalbą reiškia

Respublika apibrėžiama kaip „valstybė, kurioje aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, turintiems teisę balsuoti ir ją vykdo jų tiesiogiai ar netiesiogiai pasirinkti atstovai“.

Kadangi aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, tai jų žodžio laisvės ribojimas yra tiesioginė grėsmė nacionaliniam saugumui. Žodžio laisvė yra pati svarbiausia, neatsiejama demokratijos dalis. Tai reiškia cenzūra turėtų būti prilyginama kitoms tėvynės išdavystės formoms.

Facebook socialiniame tinkle nuolat cenzūruojama oligarchams nepalanki informacija. Čia yra naujausias jų “šedevras”

Įsitikinę, kad astmai gydyti skirtas vaistas pakeis vakcinų teikiamą naudą

Čia yra dvi loginės klaidos:

 1. Iš tiesų tai aš nesu įsitikinęs, kad pakeis. Čia yra aprašyta Zelenkos protokolo atmetimo chronologija
  Ar tikrai nėra vaistų nuo koronės?
  Dabar pažiūrėkite koks gydymas tik atsiradus Kovid simptomams yra iki šiol taikomas Lietuvoje. Naujausia ką pavyko rasti, trumpai tariant patariama negydyti, kol liga neapleista tiek, kad reikia į reanimaciją.
  Patarimai, kaip gydyti COVID-19 simptomus namuose - LRT
  Čia atliktais skaičiavimais dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos ar neveikimo Lietuvoje buvo galimai nužudyta 2717 žmonių. O nuo to posto paskelbimo dar 477 žmonės ir vis daugėja.
  Laisvas socialinis tinklas | Display
 2. Aš nesu įsitikinęs, kad vakcinų nauda atsveria šalutinius poveikius. Išskyrus akivaizdžią naudą oligarchams, farmacijos kompanijoms, policinės valstybės formavimui, bei “nepriklausomiems faktų tikrintojams”. O žalos įrodymų tai apstu

Ir čia tik tie atvejai apie kuriuos pranešta, kas galimai sudaro tik 1 proc. to kas iš tiesų vyksta
https://greatmountainpublishing.com/2021/04/05/new-study-confirms-the-vaers-system-is-only-reporting-approximately-1-of-anaphylaxis-from-covid-19-vaccines/
Europos vaistų agentūros atstovai paklausti apie naudos žalos santykį moterims iki 65 metų amžiaus pareiškė, kad tokių duomenų neturi, bet po konferencijos vis tiek paskelbė, kad vakcinų nauda yra didesnė nei žala.

šių dalykų lyginti neverta

Šiuos dalykus ne tik verta, bet būtina lyginti, nes efektyvus gydymas gelbėja žmones tuomet kai reikia ir tuos kam to reikia nesukeldamas šalutinių poveikių kitiems.

Nedidelės apimties tyrimas, kuriame dalyvavo 146 COVID-19 sergantys asmenys iš tiesų parodė daug žadančius rezultatus.

Tas nedidelis tyrimas buvo ne ką mažesnis nei pvz. Pfizer vakcinos, kuriame neva dalyvavo 43K žmonių, bet statistika buvo padaryta imant tik 170 žmonių duomenis. Kas atsitiko likusiems 42830 mes iki šiol nežinome, nes kiti dalyviai nebuvo testuojami.

Nors tyrimų apie budezonido poveikį COVID-19 sergantiems ligoniams dar trūksta, be to, trūksta duomenų, ar toks gydymas būtų veiksmingas rizikos grupei priskiriamiems asmenims,

O vakcinos jau tinkamai ištirtos? Kodėl jas skubama naudoti? O kiek vakcinos yra veiksmingos rizikos grupėje esantiems? Beje Zelenko protokolas buvo naudotas būtent priskirtiems rizikos grupei ir jo veiksmingumas net toje grupėje 84 proc.

Budezonidas, jeigu jo vartojimas bus patvirtintas naudoti neseniai COVID-19 susirgusiems pacientams, gali palengvinti užsikrėtusiųjų gyvenimą ir sumažinti spaudimą sveikatos priežiūros įstaigoms, tačiau viruso išvengti jis nepadės.

O vakcinos padės išvengti viruso? Nė viena iš Kovid vakcinų nesustabdo nei užsikrėtimo viruso platinimo.

Šiuolaikinėje medicinoje vadovaujamasi principu, kad svarbiausia yra ligų prevencija ir tik po to – jų gydymas. Turint veiksmingą vakciną ligos, su visomis ją lydinčiomis pasekmėmis ir liekamaisiais reiškiniais, apskritai galima išvengti.

Akivaizdu kad Kovid vakcinos nėra “šiuolaikinė medicina” nes nėra jokių įrodymų kad su jų pagalba galima išvengti ligos. Visų šių vakcinų klinikinių tyrimų tiklas buvo tik simptomų mažinimas.

Ar tai ką parašė anoniminis Delfi teisybės ieškotojas ar ieškotoja yra faktai ar interpretacijos?
Šis “faktų ptikrinimas” yra tik vienas iš daugelio. Daugiau yra čia

https://laisvai.lt/network/forum/1168

Ir ten tik tie, kuriais žmonės buvo pakankamai papiktinti, kad parašyti ką nors, nepaisant situacijos beviltiškumo.
Nėra jokio mechanizmo kaip tokius “faktų ptikrinimus” užginčyti. O baisiausia, kad po to Facebook net tik apriboja to posto, bet ir viso vartotojo profilio ar net visos grupės matomumą.
Facebook yra įsitikinę, kad tai yra privatus verslas ir jie gali daryti ką panorėję. ES įvesti reikalavimai dėl vartotojų duomenų apsaugos parodė, kad taip tikrai nėra. Facebook yra ryšio priemonė, duomenų rinkimo ir saugojimo bei žiniasklaidos priemonė tuo pat metu. Dėl to jų veiklos priežiūrai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, jų veikla yra visiškai nekontroliuojama. Yra alternatyvūs socialiniai tinklai, kaip pvz. Fediverse tinklų grupė, bet Facebook ne tik atsisako daryti tarptinklinį ryšį. Nuo 2018 sausio nesiteikia padaryti prieigos per standartinį ActivityPub protokolą. Bet (pasinaudodami duomenų apsaugos įstatymų priedanga) yra uždraudę vartotojams per API susieti savo skirtingų tinklų paskyras su Facebook. Beje tokios problemos nėra su Twitter.

visos sitos problemos yra sukurtas prekybos, kaip ispresti sitas problemas??? kurti trade-free produktus ir paslaugas- labai paprasta :slight_smile: visi situ problemu dalyviai iesko pelno sau(vagia) tai vadinama verslu :slight_smile: ir visi darysis pelno - meluodami ir kurdami nekokybiskas prekes, ne pilnai patikrintus vaistus ar net toksiskus- jei yra galimybe pirkti- zmogus pirks :slight_smile: mokslininkai atliks padirbtus testus ir mokslinius tyrimus- nes jiems reikia valgyti ar dalyvaus kokiam konkurse kuriame moka kas greicaiu atliks o nes tai atliks teisingai.
jei yra galimybe meluoti- zmgus meluos :slight_smile: bet pagirtina kad yra minima alternatyvos :slight_smile: zmones vagia ne del to kad nori vogti ar jiems patinka- bet del to kad nori valgyti ir vaikus pamaitinti. galim eiti iki uptopijos kad skirtisti VAGYSTE kaip nauda- pamaitinti save- ir kaip pramoga uz kuria reikia bausti :)))))))) visos istatymai yra sukurti pinigu zaidimo- kitaip sakant slepiant tikrove- bijojimas ziureti teisybei i akis.Taip veikia zmogaus smegenys- kasd iskesti realybe mes turim kurtis sau iliuzijas- neuro mokslas tai senai patvirtino. todel mes kuriame iliuzijas, jeigu musu iliuziju pasaulis netenkina- mes save linksminam narkotikais vartojam alkoholi- perkam brangu metalo lauza ir t.t ir t.t facebooke dalinames fotkemis kaip mums faina :slight_smile: kiek mes pavogem ir koki slamsta perkam :slight_smile: the reality of money game…

Tie dalykai vyksta nes žmonių pirštai į save lenkti. Pinigai ir prekyba yra tik įrankiai. Jei manai, kad panaikinus verslą automatiškai taps rojus žemėje pastudijuok Sovietų sąjungos istoriją.
Nesupratau ką siūlai pridėti ar patrinti iš peticijos?

nenoriu nieko keisti- tiesiog noriu atkreipti demesi kad peticijos kaip ier istatymai nieko nesprendzia. zmoniu pirstai nera i save lenkti- jie taip buvo issaukleti. Geras pavyzdys sovietu sajunga- nebuvo mokoma buvo verciama. Kaip internetas - buvo sukurtas kitu tiklsu o kas pavirto :slight_smile: jei panaikinsi versla aisku kad bus haosas- nes zmones nezinos kaip elgtis ar ka veikti.

paimkim zmones nuo 18 metu iki 100 metu- nera dideliu vilciu kad jie pasikeistu ar suprastu- savo noru gal kokie 5%-10% ir suprastu ir pasidarytu ne su sau lenktais pirstais. mane domina auklejimas iki 18 metu. o dabartine interneto bukle nelabai padeda- sudas suduotas :slight_smile: dilema…

Peticijos daug ką sprendžia. Jeigu populiari peticija koks nors Seimo narys gali inicijuoti įstatymą. Jei surenkama 300K pakanka referendumui rengti.
Internetas toks buvo sukurtas ne vien tam, kad globalistų idėjas platinti. Iš tiesų jis buvo sukurtas, kad Pentagonas su savo karinėmis bazėmis ryšį turėti, o nauda visuomenei buvo pateikta, kaip pretekstas finansavimui gauti. Tokia struktūra buvo padaryta, kad atominio karo atveju veiktų. Jei kažkurioje vietoje ryšys nutrūksta, tai per aplinkui apeina. Ir tą funkciją jis puikiai atlieka. Dabar dar ir CŽV puikiai naudojasi.
Žmonių ne tik pirštai į save lenkti, bet ir plėšrūnų akys :thinking:

retenybe kad zmoniu pirstai i save lenkti. karo atveju yra naudojama radija 20 metru band 14mhz :slight_smile: internte paspaudei ir isjungei :slight_smile: dabar populiareja messengeris BRIAR gali pabandyti veikia be interneto mano id briar://aaz5k3h7y2axzyysm6gycqibeq22sbgularuryowxnjk7k6s7mxcm negali isjungti radijo bangos- visi satelitai ir nasa veikia radijo bangom o ne internetu- su paprasta antena ir ham radio gali paklausyti satelitu. apie interneta paziurek dokumentini The Internet’s Own Boy – VideoNeat

LR Seimui, LR prezidentui, LR vyriausybei, VVKT, Žurnalistų etikos komisijai, Konkurencijos tarybai.
Vadinamieji „faktų tikrintojai" Facebook socialiniame tinkle nuolat riboja žodžio laisvę bei šmeižia sąžiningus žmones. Daugiau tai tęstis nebegali.
Reikalaujame:

 1. Tinkamai reglamentuoti cenzūruotojų veiklą.
 2. Ištirti, ar ribojant piliečių prieinamumą prie medicininės informacijos, bei pačių vaistų nesukeliamas pavojus jų sveikatai bei gyvybei. Jei taip užtikrinti, kad tai nesitęstų.
 3. Ištirti, ar Facebook veikla Lietuvoje neprieštarauja antimonopoliniams įstatymams. Jei taip, skirti tinkamo dydžio baudą ir užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių padėties ištaisymui.
 4. Ištirti, ar dėl organizuotos Facebook, Delfi, 15min veiklos nebuvo pažeistos LR piliečių teisės. Jei taip, skirti tinkamo dydžio baudas, bei užtikrinti, kad būtų imtasi priemonių padėties ištaisymui.
 5. Uždrausti vartotojų, gupių bei tinklapių diskriminaciją naudojant sklaidos ribojimą (shadowbanning) bei reglamentuoti jų blokavimą ir galimybes nuimti bloką.
 6. Ištirti, ar dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos, ar neveikimo Lietuvoje nebuvo atsisakyta gelbėti žmones bei galimai nužudyta virš 3 tūkstančių žmonių.

Pavadinime „Lietuvos Respublika" esantis žodis respublika reiškia

 • A republic is defined as „a state in which the supreme power rests in the body of citizens entitled to vote and is exercised by representatives chosen directly or indirectly by them.”

Kas išvertus į Lietuvių kalbą reiškia

 • Respublika apibrėžiama kaip „valstybė, kurioje aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, turintiems teisę balsuoti ir ją vykdo jų tiesiogiai, ar netiesiogiai pasirinkti atstovai“.

Kadangi aukščiausia valdžia priklauso piliečiams, tai jų žodžio laisvės ribojimas yra tiesioginė grėsmė nacionaliniam saugumui. Žodžio laisvė yra pati svarbiausia, neatsiejama demokratijos dalis. Tai reiškia - cenzūra turėtų būti prilyginama kitoms tėvynės išdavystės formoms.

Facebook socialiniame tinkle nuolat cenzūruojama stambiam verslui, bei policinės valstybės kūrimui nepalanki informacija. Čia yra naujausias jų „šedevras"

 • Įsitikinę, kad astmai gydyti skirtas vaistas pakeis vakcinų teikiamą naudą

Čia yra dvi loginės klaidos:

 1. Iš tiesų tai aš nesu įsitikinęs, kad pakeis. Čia yra aprašyta Zelenkos protokolo atmetimo chronologija
  Ar tikrai nėra vaistų nuo koronės?
  Dabar pažiūrėkite, koks gydymas tik atsiradus COVID19 simptomams yra iki šiol taikomas Lietuvoje. Naujausia, ką pavyko rasti: trumpai tariant patariama negydyti, kol liga neapleista tiek, kad reikia kreiptis į medikus.
  Patarimai, kaip gydyti COVID-19 simptomus namuose - LRT
  Čia atliktais skaičiavimais dėl galimai netinkamos VVKT, Sveikatos ministerijos, gydytojų bei cezūruotojų veiklos, ar neveikimo Lietuvoje buvo galimai nužudyta 2717 žmonių. O nuo to posto paskelbimo dar 477 žmonės ir jų vis daugėja.
  Laisvas socialinis tinklas | Display
 2. Aš nesu įsitikinęs, kad vakcinų nauda atsveria šalutinius poveikius. Išskyrus akivaizdžią naudą farmacijos kompanijoms, policinės valstybės formavimui bei ,nepriklausomiems faktų tikrintojams”. O žalos įrodymų publikuota pakankamai daug.

Ir čia tik tie atvejai apie kuriuos pranešta, kas galimai sudaro tik 1 proc. to kas iš tiesų vyksta
https://greatmountainpublishing.com/2021/04/05/new-study-confirms-the-vaers-system-is-only-reporting-approximately-1-of-anaphylaxis-from-covid-19-vaccines/
Europos vaistų agentūros atstovai, paklausti apie naudos žalos santykį moterims iki 65 metų amžiaus pareiškė, kad tokių duomenų neturi, bet po konferencijos vis tiek paskelbė, kad vakcinų nauda yra didesnė nei žala.

 • šių dalykų lyginti neverta

Šiuos dalykus ne tik verta, bet būtina lyginti, nes efektyvus gydymas gelbėja žmones tuomet, kai reikia ir tuos, kam to reikia, nesukeldamas šalutinių poveikių kitiems.

 • Nedidelės apimties tyrimas, kuriame dalyvavo 146 COVID-19 sergantys asmenys iš tiesų parodė daug žadančius rezultatus.

Tas nedidelis tyrimas buvo ne ką mažesnis nei, pvz. Pfizer vakcinos, kuriame neva dalyvavo 43K žmonių, bet statistika buvo padaryta imant tik 170 žmonių duomenis. Mes iki šiol nežinome, Kas atsitiko likusiems 42830, nes kiti dalyviai nebuvo testuojami.

 • Nors tyrimų apie budezonido poveikį COVID-19 sergantiems ligoniams dar trūksta, be to, trūksta duomenų, ar toks gydymas būtų veiksmingas rizikos grupei priskiriamiems asmenims,

O vakcinos jau tinkamai ištirtos? Kodėl jas skubama naudoti? O kiek vakcinos yra veiksmingos rizikos grupėje esantiems? Beje, Zelenko protokolas buvo naudotas būtent priskirtiems rizikos grupei žmonėms ir jo veiksmingumas net toje grupėje - 84 proc.

 • Budezonidas, jeigu jo vartojimas bus patvirtintas naudoti neseniai COVID-19 susirgusiems pacientams, gali palengvinti užsikrėtusiųjų gyvenimą ir sumažinti spaudimą sveikatos priežiūros įstaigoms, tačiau viruso išvengti jis nepadės.

O vakcinos padės išvengti viruso? Nė viena iš COVID19 vakcinų nesustabdo nei užsikrėtimo, nei viruso platinimo.

 • Šiuolaikinėje medicinoje vadovaujamasi principu, kad svarbiausia yra ligų prevencija ir tik po to – jų gydymas. Turint veiksmingą vakciną ligos, su visomis ją lydinčiomis pasekmėmis ir liekamaisiais reiškiniais, apskritai galima išvengti.

Akivaizdu, kad COVID19 vakcinos nėra ,šiuolaikinė medicina”, nes nėra jokių įrodymų, kad jų pagalba galima išvengti ligos.

Ar tai, ką parašė anoniminis Delfi teisybės ieškotojas, arba ieškotoja yra faktai, ar interpretacijos?
Šis „faktų ptikrinimas" yra tik vienas iš daugelio. Daugiau yra čia

https://laisvai.lt/network/forum/1168

Ir ten tik tie, kuriais žmonės buvo pakankamai papiktinti, kad parašytų ką nors, nepaisant situacijos beviltiškumo.
Nėra jokio mechanizmo kaip tokius „faktų ptikrinimus" užginčyti. O baisiausia, kad po to Facebook ne tik apriboja to posto, bet ir viso vartotojo profilio ar net visos grupės matomumą.
Facebook yra įsitikinę, kad tai yra privatus verslas, ir jie gali daryti, ką panorėję. ES įvesti reikalavimai dėl vartotojų duomenų apsaugos parodė, kad taip tikrai nėra. Facebook yra ryšio priemonė bei duomenų rinkimo ir saugojimo bei žiniasklaidos priemonė tuo pat metu. Dėl to jų veiklos priežiūrai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, tačiau šiuo metu jų veikla yra visiškai nekontroliuojama. Yra alternatyvūs socialiniai tinklai, kaip pvz. Fediverse tinklų grupė, bet Facebook ne tik atsisako daryti tarptinklinį ryšį. Nuo 2018 sausio nesiteikia padaryti prieigos per standartinį ActivityPub protokolą. Bet (pasinaudodami duomenų apsaugos įstatymų priedanga) yra uždraudę vartotojams per API susieti savo skirtingų tinklų paskyras su Facebook. Beje, tokios problemos nėra su Twitter platforma.

o baudas kai surinks- pas ka tie popieriukai nuses pas tuos kuriu teise buvo pazeista??? o kai jie gaus tuos pinigelius gales pist is delfi ar sakys gerai gavau bapkiu dabar galiu nustoti rasyti??? nustokit naudoti facebook ar skaityti delfi ar kitus sudus :slight_smile: pilna alternatyvu ir nereiks zaisti kvailo peticiju zaidimo :slight_smile: snekekit friendicoje, snekekit, lbry, snekekit peertube, savo servus atsidaryk, domena 10 euru i metus- rasykit kas jums patinka :slight_smile: kaip gali but demokratija- kai viska nusipirkt gali ? nusiperki licenzija ir zmones gali saudyti(policija) :))))) be licenzijos pasaudysi kalejime atsidursi :)))) tuoj bus demokratija saudyti :slight_smile:

peticija jau aktyvi Peticija dėl cenzūruotojų terorizmo stabdymo - Peticijos.com