Filmas įrodantis kaip pinigų žaidimas sukuria dauguma problemų

Dokumentinis kurio pasaulis nenori, kad jūs matytumėte.

Šitas dokumentinis ‘‘The Dissident’’ apie gerai žinomą žurnalistą, kuris buvo nužudytas Saudo Arabijos tik dėl to, kad kalbėjo apie jų rėžimą.

Jis yra išvalytas iš shitflex ir trinamas is shittubės. O kodėl? dėl prekybos ir pinigų žaidimo, nes niekas nenori prarasti verslo su Saudo Arabija- tiek amazon, tiek thrumpas, tiek shittubė tiek apple. Thrumpas pasakė: - Aš nenustosių paradvinėti jiems ginklu, ne stai neša pelna Amerikos žmonėms. Dokumentinį galite rasti Trade-free peertube. Taip pat galite atsidaryti ir savo saskaitą- nereiks žaisti PINIGŲ ŽAIDIMO.

Dokumentinį taip pat galite atrasti dokumentinių filmų trade-free platformoje Videoneat

Bet Kaip gaila, žmonės ir toliau naudoja amazon, youtube, netflix, apple, windows ir galvoja kad joms rūpi tavo privatumas, teisybė ar etiketas, bet iš tikrujų tai žinios kurios jiems atneša pelna.
Apie tai galite paskaityti čia The Dissident: Uploaded to Torrent Sites For Exposure, Delisted Via DMCA * TorrentFreak
ir čia Bryan Fogel on Why Netflix Wouldn't Touch 'The Dissident' - Variety
Jiems nerūpį kokia informaciją tave pasieks. Jie žaidžia pinigų žaidimą. Filma parodo kaip lengva yra nulaužti jūsų telefoną ar jus pasiekti per tokias programa, nes jos yra tam sukurtos - jus kontroliuoti. Net pačio Jeff Bezz telefonas buvo nuchakintas.
Tokioms dideliom organizijoms juk tokį paprastą video lengva paskleisti per visus kanalus- bet jis yra paslėptas- tik dėl vienos priežąsties- pinigų žaidimo ir pelno. Žmonės ne tik kalbėkite bet kalbėdami darykite( walk while you talk) Kurkite trade-free produktus ir paslaugas. Galite padėti skleisti tokius video arba prisidėti prie panašių projektų www.tromsite.com

Lietuviškus postus galite padėti kurti ar sekti trade-free paltformoje Friendica.