Feisbuko diktatūrai NE!


Nuo lapkričio mėnesio kabo. Reikia kažką su tuo daryti, nes mažina grupės matomumą.
1 Reikia argumentuotai ir kiek įmanoma moksliškai įrodyti, kad šiuo atveju tai ką daro 15min yra manipuliacija.
2 Reikia ginčyti ir skųsti pačius 15min
3 Reikia surasti labiau nepriklausoma žiniasklaidos šaltinį ir reikalauti, kad Feisbukas pakeistų faktų tikrintoją.
Bet kokia pagalba labai praverstų

https://www.facebook.com/groups/553695358482490/permalink/742192672966090/
https://www.facebook.com/help/1952307158131536
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vakcinos-sukelia-vezi-ar-tikrai-56-1230296?fbclid=IwAR39kUOt51i8gLgyAUqXA53YvQQa_-3nQCbWJeExUYZdaCo6B_S7Bq6vnLA
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vakcinos-sukelia-vezi-ar-tikrai-56-1230296?fbclid=IwAR2o0OfuoxorkR4Dt_iBdIVGkjtE2CjzEHb1MP56Obmx–WiLiF2kbH1beo

Abejociau, kad bet kas is isvardintu priemoniu pagelbes. Jei nepastebejai - facebookas yra dalis visos MSM sistemos, 15min neatsitiktinai parinktas :wink: ir 15min ta supranta irgi.

Jei nieko nedaryti, tai tikrai nepadės. Ir bus dar blogiau, jei niekas neskųs.
Bet esminis klausymas kas galėtų juos pakeisti? Kad nuo vilko ant meškos neužsirauti.

Gi cia is esmes ta pati chebra, tik vaizduoja, kad skiriasi. Jei gausi 10k zmoniu zkundziantis, tai pakeis is 15min i delfi… is esmes abejoju ar eis ka pasiekt teigiamo sitoj kovoj. Reik tiesiog pergudraut, nes zaidimo taisykles yra ju.

Vienas 15min autorius“Itin žaviuosi istorija ir populiariuoju mokslu”
Kaip faina, pasirodo 15min faktų tikrintojas yra mano bendramintis.

15min - 5G ryšys – žudikas? Naujausia sąmokslo teorijų mada skinasi kelią Lietuvoje

15 min - “Minčių kontrolės įrankis? Publikacijos pavadinime įvardijamas „garsus profesorius“ – Martinas Pallas. Biochemijos mokslų ir medicinos mokslo pagrindų garbės profesorius dėstė Vašingtono valstijos universitete, karjerą baigė 2008 m. Akademikas žinomas būtent dėl to, kad yra vienas garsiausių elektromagnetinės spinduliuotės taršos kritikų. Vyras nevengia viešumo, dažnai lankosi Rusijos kontroliuojamo televizijos kanalo RT laidose apie 5G ryšio žalą.”
1 Demagogija puolamas asmuo ar asmenys kai negali nuginčyti faktų.
2 Jeigu „garsus profesorius“ vis dar dirbtų universitete sėdėtų pasislėpęs, kaip Lietuvos universitetų profesoriai, nes bijotų darbą arba finansavimą prarasti.
3 “Rusija aktyviai siekia diskredituoti 5G plėtrą Vakarų valstybėse.” Negi vakarų valstybės pačios gali aktyviai siekti to paties? Jeigu to siekia Rusija, tai, ką automatiškai blogai?
4 Tai kad prie 5G pasipriešinimo plakasi sąmokslo teorijų šalininkai gal yra pačios 5G industrijos kaltė? Jeigu 5G technologija tinkamai diegiama ir testuojama, gal ir nebūtų prie ko prikibti?

15min -"Moksliniais tyrimais įrodyta, kad neviršijus leidžiamų ribinių verčių nejonizuojančioji spinduliuotė nesukelia vėžinių susirgimų."
1 Vėžiniai susirgimai jau nebe problema? Yra tikrai žinomos visos juos sukeliančios priežastys ir jie jau lengvai, be pasekmių gydomi? Taip nėra, tai kaip Vilius Petkauskas drįsta teigti, kad “Moksliniais tyrimais įrodyta, kad neviršijus leidžiamų ribinių verčių nejonizuojančioji spinduliuotė nesukelia vėžinių susirgimų.”? Ir kur yra tie moksliniai tyrimai, kur būtent taip parašyta. Gal Vilius Petkauskas galėtų, kaip dera mokslo žurnalistui, pateikti nuorodas į dokumentus?
2 Nuo tada kai JAV bombardavo Japoniją atominėmis bombomis iki tada kai, pas išgyvenusius, atsirado smegenų vėžys užtruko 40 metų https://youtu.be/BwyDCHf5iCY?t=2564. Kaip žmogus teigiantis, kad mėgsta mokslą gali užtikrintai teigti, kad bangos, kurios gali taip išjudinti vandens molekules, kai vanduo užverda, tikrai nesukelia vėžio, nors žmogaus ląstelės yra sudarytos beveik vien iš vandens? https://youtu.be/BwyDCHf5iCY
3 Vėžiai susirgimai yra mažytė lėtinių susirgimų dalis. O kur tyrimai dėl “nežinomos” kilmės ligų, tokių kaip Lėtinio nuovargio sindromas, Reumatoidinis artritas, Vilkligė, Lėtinis autoimuninis tiroiditas, Psoriazė, Psoriazinis artritas, Sjogreno sindromas, Skleroderma, Diabetas, Alergijos, Astma, Išsėtinė sklerozė… ?

15min “Nors 5G ryšiui naudojamos aukštesnio dažnio bangos, jos vis dar patenka į nejonizuojančių kategoriją. Tai reiškia, kad tokio tipo bangos neturi pakankamai energijos, kad galėtų pažeisti ląsteles.”
Labai logiška tai, pabandytų tokiu pat dažniu veikiančioje mikrobangėje savo žiurkėną išdžiovinti? Turėjo būti parašyta nejonizuojanti radiacija negali pažeisti atomų ar molekulių, nes negali išmušti elektronų iš orbitų.
O tai tikrai nereiškia, kad negali pažeisti ląstelių. Žinant, kad mikrobangos gali stipriai išjudinti vandens molekules, galima drąsiai teigti, kad tikrai įtakoja biologinius procesus vykstančius ląstelėse, nes jos ir yra sudarytos pagrinde iš vandens ir jose nuolat vyksta judesys, kurį išorinė įtaka tikrai trikdo.

15min - “Publikacijoje pavojumi įvardytas „neįprastai aukštas pulsacijos lygis“ nors Europos Sąjungos (ES), Pasaulio sveikatos organizacijos ir JAV priežiūros kontrolės institucijos žalingo poveikio neaptiko. M.Pallas teigia, kad tūkstančiai mokslininkų dešimtyse šalių tyčia publikuoja nesąžiningus rezultatus.”
Tikra tiesa - tyčia nesąžiningus rezultatus. Čia yra labai daug faktų ir detalių kaip tai daroma. Beje ne šiaip mokslininkai, bet pati PSO yra infiltruota telekomo industrijos - https://youtu.be/vFi5hEWD6do
Dar pvz. 2014-tais paskelbtas tyrimas https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160412016303865 po to kai buvo sugauti padirbę grafiką 2016-tais paskelbė teisingą https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160412017301241?via%3Dihub, bet tai neva nekeičia tyrimo rezultatų. Kaip jums atrodo keičia ar ne?


Neaptiko, nes blogai ieškojo. Geriau paieškojus suranda https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S037842742030028X?via%3Dihub

Pabrėžia
• Nurodo platų nejonizuojančios, nematomos spinduliuotės neigiamo poveikio sveikatai spektrą.
• Daugelis ankstesnių laboratorinių eksperimentų nebuvo skirti nustatyti sunkesnį neigiamą poveikį, atspindintį realias gyvenimo sąlygas.
• Daugybė eksperimentų neapima realiojo pulsuojančio ir nešančiojo signalo moduliavimo.
• Didžioji dauguma eksperimentų neatsižvelgia į sinergetinį neigiamą belaidžio spinduliavimo poveikį kartu su kitais toksiškais dirgikliais.
• 5G mobiliųjų tinklų technologija paveiks ne tik odą ir akis, bet turės ir neigiamą sisteminį poveikį.

15min “Viena publikacija paskelbta elektrinių variklių priežiūros ir remonto paslaugas teikiančios įmonės tinklalapyje, kita – neveikianti. Iš 18 prieinamų studijų 6 atliktos šiame amžiuje, 6 – senesnės nei 20 metų, dar 6 – senesnės nei 30 metų.”
Šiame dokumente yra surinkta 1670 kitų mokslininkų patvirtintų publikacijų iš oficialios JAV medicinos enciklopedijos Pubmed 181022_EMF Studies from Powerwatch.pdf (997.2 KB)

In the United States, 23% of all adults, or more than 54 million people, have arthritis
https://www.cdc.gov/chronicdisease/resources/publications/factsheets/arthritis.htm

BETWEEN 2000 AND 2017 DEATHS FROM HEART DISEASE HAVE DECREASED 9% WHILE DEATHS FROM ALZHEIMER’S HAVE INCREASED 145%
1 IN 3 SENIORS DIES WITH ALZHEIMER’S OR ANOTHER DEMENTIA. IT KILLS MORE THAN BREAST CANCER AND PROSTATE CANCER COMBINED.
https://www.alz.org/alzheimers-dementia/facts-figures

The report from Connect Immune Research, a group of medical research charities, shows that many autoimmune conditions are becoming more common, with some increasing in incidence by as much as 9% each year

Yra teigiama, kad Glioblastomos padaugėjo panašiai kaip prognozuota - reiškia nesusiję su mobiliais :roll_eyes: nors tuo pat metu Gliomos sumažėjo. Tai gal Glioblastomos irgi būtų sumažėję, jeigu ne mobilūs? Beje, kaip jie ten modeliavo jei man vien į grafiką pažiūrėjus matosi, kad iki 1990 didėja vos po truputį, o po to vos ne geometrine progresija glioblastoma_2016 glioblastoma_2016_2 Beje originaliame 2014 metų grafike buvo suklastotas grafikas glioblastoma_2014
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160412017301241
Detalesnė analizės yra čia - https://www.hindawi.com/journals/jeph/2018/7910754/

15min “Pasak Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NSVL) sveikatos rizikos veiksnių vertinimo skyriaus vadovo Mariaus Urbono, tyrimų, kurie įrodytų tiesioginę 5G tinklo žalą žmogaus sveikatai, jam matyti neteko. To paties nebūtų galima pasakyti apie pseudomokslinius tyrimus. Pašnekovas pastebi, kad elektromagnetinių bangų įtaka žmonių sveikatai iš esmės yra ištirta, tačiau kiekvienais metais ES ir kitų šalių priežiūros institucijos atlieka papildomus tyrimus. Bendrijoje tuo užsiima Europos Komisijos (EK) Atsirandančių ir nustatomų naujų pavojų sveikatai mokslinis komitetas (SCENIHR). Šį sudaro 14 mokslininkų iš tiek pat ES valstybių.”

Žiniasklaida išvis “pievas” tauzija.O 15min.lyderis.

1 Like

Deja, tai ne pievos o gerai organizuotas informacinis karas

Aš jau tikėjausi, kad Delfi bus geriau nei 15min :unamused: Ne, 5G technologija netrukdys žmonėms įsisavinti deguonį

Antraštė -

5G ryšio priešininkų sąmokslo teorijos pastarosiomis savaitėmis išradingumu pralenkia viena kitą. Be versijos, kad 5G ryšys sukėlė pasaulyje koronavirusą, kad šiuo ryšiu bus sujungtos į žmones įdiegtos mikroschemos pasaulio populiacijai valdyti, kad 5G ryšį diegiančios įmonės iškirs medžius prisideda ir dar viena šiurpi išvada neva 5G ryšys neleis žmonėms įsisavinti deguonies.

1 Jau kerta ir tikrai iškirs medžius. Netgi 5 GHz dažnis labai sunkiai praeina per medžių lapus. Tai yra jokia ne sąmokslo teorija, o mokslinis faktas. Prieš rašydama Aistė Meidutė bent jau tiek tikrai privalėjo išsiaiškinti.