Ar kovid vakcinų sukelti sužalojimai yra tikrai reti?

Ar kovid vakcinų sukelti sužalojimai tokie jau reti? O gal kaip ir kitų vakcinų pranešama mažiau nei apie 1% atvejų. Kaip taip yra kad tikrai numirė ne vienas žmogus, bet VAERS sistemoje nėra registruoto nė vieno?

Harwardo universiteto atliktas tyrimas:

Vaistų ir vakcinų sukeliami nepageidaujami reiškiniai yra dažni, tačiau apie juos nepranešama. Nors 25 proc ambulatoriškai gydomiems pacientams pasireiškia nepageidaujamas poveikis, mažiau nei 0,3% visų nepageidaujamų vaistų ir apie 1–13% rimtų įvykių pranešama Maisto ir vaistų administracijai (FDA). Taip pat pranešama apie mažiau nei 1% nepageidaujamų vakcinos reiškinių.

https://digital.ahrq.gov/ahrq-funded-projects/electronic-support-public-health-vaccine-adverse-event-reporting-system/final-report

Po pusantrų metų bylinėjimosi su CDC ICAN visgi gavo neredaguotą Franko DeStefano susirašinėjimą, kuriame aptiko, kad pvz. turėjo būti pranešta apie 38000 mirčių, pranešta apie 33.

Bet sistema nėra tobulinama, nes tai galėtu neigiamai paveikti visuomenės pasitikėjimą vakcinomis.

Tiems kas nori pranešti apie kovid vakcinų sukeltus sužalojimus yra sukurtas tinklapis injuredbycovidvaccine.com

Ar tik ne Delfi manipuliuoja statistika? Mirė po skiepo, bet skiepas čia visai ne prie ko. Net jeigu iš tiesų yra atvejų, kai skiepai tik sutapimas kokią tai turi įtaką statistikai, jeigu tie skaičiai yra mažesni nei pačių vakcinų gamintojų atliktuose tyrimuose? Ir kaip čia Delfi “pamiršo” paskaičiuoti, kad tik pranešama apie mažiau nei 1% nepageidaujamų vakcinos reiškinių?
https://digital.ahrq.gov/ahrq-funded-projects/electronic-support-public-health-vaccine-adverse-event-reporting-system/final-report